Zeytin Arası Ayvalık Butik Otel

by Brian Collins .

Yazın tatil planlayanların en ideal adreslerinden bir olan ayvalık, masmavi gökyüzü ve flemingo kuşlarını ağırlayan gölü ile tatilcilerin gözdesi olarak öne çıkıyor. Ayvalık bölgesi, egenin tüm özelliklerini taşıyan konumunun yanı sıra ziyaretçilerine sadece tatili değil aynı zamanda huzuru vaat ediyor.

Bu bölgenin en önemli özellikleri arasında zeytin ağaçları ve cumbalı balkonlarıyla iki katlı taş evleri yer alıyor. Gezilip keşfedilecek yerlerin yanı sıra doğal su kaynaklarının yer aldığı zeytin ağacı ormanları, insanlara şehrin yoğunluğundan kaçıp kendilerini dinlendirecek bir alternatife ulaşmalarını sağlıyor. Sakin atmosferi, tarihi özelliği ile ayvalık, şehrin kalabalığından ve iş hayatının yoruculuğundan bıkan insanlara keyifli zaman geçirebilecekleri bir konum sunuyor. Doğal manzarası, berrak plajı ve isteğe göre tercih edilen havuzu ile yaz aylarını eşsiz kılmak isteyenlerin dikkatini çekiyor.

Balıkesir Ayvalık Otel

Zeytin Arası Balıkesir Ayvalık otel, çevresinde 50 yıllık zeytin ağaçlarını ağırlıyor. 50 metre mesafede yer alan ağaçlar konuklara doğa ile iç içe bir yürüyüş keyfi sunuyor. Aynı zamanda ziyaretçiler butiğe yakın bulunan havuza istedikleri vakit gidebilme keyfine sahipler. Zeytin ağaçları içerisinden yürüyerek tuz gölüne ve flemingoların eşsiz manzarasına ulaşılabiliyor. Ayvalık butik otelin yer aldığı mahalleye sadece 400 metre uzaklıkta olan dünyanın en uzun plajlarından biri de misafirler için mükemmel bir gezi seçeneği olarak ön plana çıkıyor. İnsanlar için plajın berrak suları yazın serinlemenin mükemmel bir yolu oluyor. Bölgede bulunan şeytan sofrası isimli tepe gezmeyi ve manzara seyrini sevenler için harika bir imtiyaz sunuyor. Bu seyir tepesi üzerinden kişiler, bölgede yer alan 20’yi aşkın adayı, Midilli adasını ve Edremit körfezini seyrederek doğal manzaranın eşsiz tadını çıkarabilirler. Doğallığın en saf halini taşıyan koyları ve hemen eşliğinde masmavi gökyüzünü, denizi, temiz havayı içine çeken misafirler eşsiz bir deneyim yaşayacaklardır.

Butik Otel

Butik otellerin özelliği az odalı konaklama dairelerine kıyasla beş yıldızlı otellerden daha mükemmel bir deneyim sunuyor olmasıdır. Ayvalık butik otel de tatil günlerinde konuklamak için onu seçen misafirlerine tam olarak bu deneyimi vaat ediyor. Doğallığı bozulmayan ahşap detaylara sahip, taş evler ve renkli çiçekler ile süslenen pencereler, balkonlar butik otelin bulunduğu çevrenin harika atmosferini koruyor. Orijinal yapısı bozulmamış Rum evleri, köy kahvesinde konukları bekleyen sıcak çaylar ve mis kokulu Boşnak börekleri de sükûnetin tadını çıkarmak isteyenler için ideal oluyor.

Zeytin Arası Ayvalık Otel

Zeytin Arası Ayvalık butik otel, tatil ve huzura kaçamak yapmak isteyen kişilere doğal yaşamı, ev rahatlığını ve leziz bir kahvaltı keyfini sunuyor. Konuklarına kendilerini evlerinde hissettirmeyi amaçlayan ideal ile ziyaretçilerin memnuniyetini daha da arttırıyor.

Zeytin arası ayvalık butik otelde hizmete sunulan daireler 2 kişilik, 3 kişilik ve 4 kişilik olmak üzere konukların tercihine hitap ediyor. Tüm odalarda gelen ziyaretçilerin rahat ve konforlu bir vakit geçirmek için ihtiyaç duyacağı günlük kullanıma hitap eden eşyalar yer alıyor. Lcd televizyon, açık mutfak, elektrik süpürgesi, su ısıtıcısı, mini buzdolabı, ankastre ocak, çay makinesi ve tost makinesi gibi günlük ev hayatında aranan ve ihtiyaç duyulan eşyalar olmaktadır.