Görüntülü Konuşma Uygulaması Azar

by Brian Collins .

İnternetin akıllı telefonlarla birlikte yaygınlaşması, sosyal medya uygulamaları yanında birçok eğlenceli yazılımı da gündeme getirmiştir. Azar sohbet uygulaması da bunlardan biridir. Eğlenceli şekilde görüntülü konuşma imkânı verir.  Siz de bu uygulamayı Google Play gibi alanlardan kolay ve hızlı şekilde indirebilir, uygulama içi ücretle daha fazla donanım ve kişiselleştirilmiş özellikle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Azar Uygulaması Kimler İçin Uygundur

Azar uygulamasını kullanmak için herhangi bir kullanıcı sınırlaması bulunmamaktadır. Yani akıllı telefon kullanan ve bu uygulamayı indiren herkes birkaç adımda kayıt olarak kullanıma başlayabilir.

Eğlenceli Efektler İle Kendinizi İfade Edin

Eğlenceli şekilde yeni insanlarla konuşmak için azar uygulaması efektleri kullanılabilir.  Efektlerde görüntünüz daha eğlenceli hale gelecektir. Bu durum yeni tanıştıklarınızla ve sohbet etmek istediklerinizle daha rahat şekilde iletişime geçmenizi sağlayacaktır. Renkli gözlükler, evcil hayvan efektleri gibi farklı seçenekleri uygulayabilirsiniz.

Erkek Ya Da Kadınla Sohbet İmkânı

Azar uygulaması ile dilediğiniz cinsiyet ile eğlenceli sohbetler içinde olabilirsiniz. Bunun için tek tıklama yapmak yeterli olacaktır. Kadın ya da erkek seçeneklerinden birine tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak kişilerle siz de görüşmeye ve sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Azar uygulamasında karşınıza rastgele kişiler çıkacaktır. Bu eşleşme sonrasında canlı ve görüntülü şekilde sohbete başlanabilir. Ancak tek bir kişiyle eşleşmek zorunda da değilsiniz. Diğer kullanıcılarla da eşleşmek ve canlı sohbetin keyfini yaşayabilirsiniz.

Azar Kimliği Nedir Nasıl Oluşturulur?

Uygulama içerisinde sohbet etmek, satın alma işlemleri yapmak için öncelikle bu uygulamada kimlik oluşturmanız gerekir.  Bunun için oturum aç sayfasından isim, soy isim gibi detayları yazmanız gerekir. Bu kimlikle arkadaşlarınız sizi arkadaş olarak ekleyebilecektir. Bu olmadığında ekleme de olmaz, çünkü diğer kişiler de azar kimliği ile uygulama içerisinde var olmaktadır ve karşınıza gelen kişiler de yine Azar uygulaması içinde bulunan kişilerdir. Arkadaşlar sekmesi-  profilinizin yanında yer alan “Azar Kimliği” bölümü bunun için işlem yapmanızı mümkün kılar.

Azar’da Nasıl Oturum Açabilir Ve Kapatabilirim

Azar uygulamasında oturum açma işlemini isteğe göre sosyal medya hesaplarınızdan ya da doğrudan kendi e-posta adresinizle, yani kendi kimliğinizle oluşturabilirsiniz. Facebook hesabınızı ve şifrenizi yazıp, Google+ hesabınızı da kullanarak bu uygulama içine girebilirsiniz. Oturum açmak, aynı zamanda uygulamalara da dahil olmak demektir. Uygulama içerisinde işlemler bittikten sonra çıkmak için arkadaşlar sekmesinde ekranın sağ üst bölümünde yer alan ayarlar kısmından “Oturumu kapat” seçeneğine basılması gerekir.

Azar Uygulaması Hangi İşletim Sisteminde Kullanılıyor

Azar uygulaması Android ve ios için kullanılabilen uygulamalardır. Yani akıllı cihazınız bu iki işletim sistemlerinden hangisi olursa olsun kullanılabilmektedir. Uygulama sırasında genel görünüm olarak çok fazla fark olmasa da bazı ayrıntılarda farklara bağlı küçük değişiklikler olabilmektedir. Ancak temel uygulama mantığı aynı şekilde devam eder.

Yeni açılan Azar Türkiye Twitter sayfasını takip ederek güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.